Y??kleniyor...
Yagcilar mah. yagcilar 2 cad. no:239 54400 Akyazi/SAKARYA
+90 (532) 627 88 01
dolunay@dolunaymet.com

Hizmetlerimiz

Icon

Insaat yatirimlarinizda anahtar teslimi yapim hizmeti...

ÇELIK YAPI deneyimli, arastirmaci ve yenilikçi yapisi, degerlerine bagliligi, müsteri istek ve ihtiyaçlarina uygun teknik çözümler getirme yaklasimi, ekonomik ve optimum çözüm üretme titizligi ile asagida belirtilen alanlardaki insaat yatirimlariniz için anahtar teslimi yapim hizmeti vermektedir.

Çalışmalar...
Icon

Konteyner üretim hizmeti...

Yeni nesil sandviç panel ofis ve yasam konteynerlerini artik Türkiye’de üretiyoruz. 5 cm Sandviç panel, duvar ile 12,5 cm sandviç çati panelleriyle yüksek isi ve ses izolasyon kalitesiyle 300 cm x 700 cm ve 230 cm x 600 cm ölçülerinde Dünyanin en çok tercih ettigi konteyner sistemini üreten güçlü bir firmadir.

Çalışmalar...
Icon

Yanmaz çelik kapi hizmeti...

Yangina dayanikli kapi, yangindan korunmanin ciddi önem tasidigi mekanlar için özel olarak tasarlanmis çelik kapidir. Yangina karsi alinan tedbirlerde hayati önem tasir. Geçici süreligine ates ve güvenli bölge arasindaki bariyer görevini üstlenir. Yangina dayanikli kapinin en önemli özelligi 60 dakikaya kadar dayaniki olmasidir. Kapi kanadi, kapi kasasi, cam üniteler, metal ve fitil gibi kapinin üretimi sirasinda kullanilan malzemeler özenle seçilerek yanmaya karsi dayanikli çelik kapiyi olusturur. Hayati önem tasidigi için malzemelerin seçimi ve kullanimi dogru olmalidir.

Çalışmalar...
Icon

Tasarimdan imalata kadar her türlü isler...

Çelik fabrika projeleri üreten firmamiz Her türlü çelik konstrüksiyon yapi isleri için gerekli olan, mimari ve statik projeleri üretmektedir. Bu projeler tasarim dahil olmak üzere, konstrüksiyon uygulama firmasi tarafindan, santiyede montaj için gerekli olan imalat resimlerine kadar tüm proje hizmetlerini kapsar.

Çalışmalar...
© Her hakk?± sakl?±d?±r., Dolunay MET
Designed By BkrSoftware